ÖNEMLİ*: Sitede bulunan tüm materyaller ve içerikler demo amaçlı eklenmiştir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Uluslararası Platformda, Karadenizin Kültürel Mirasını Kullanarak Birlik Ve Beraberlik Olguları İçerisinde ,Güçlü,Dinamik Ve Aktif Bir Toplum Oluşturmak En Önemli Hedefimizidir.Türkiyenin Aydınlık Yüzü Olan Karadeniz Bölgesinde ,Turizm Alt Yapısını Oluşturarak Gelecekte Sürdürülebilir  İsdihtam Alanları Kazandırmak,Düzensiz Göçü Önlemek ,Farklı Ülkelerin Kültürleri İle Türk Kültürünün Kaynaşmasını Sağlamak  Gelecekte Bırakacağımız En Önemli Mirasımız Olacaktır.

"Vizyonumuz, Karadeniz bölgesinde uluslararası dayanışmanın gücünü kullanarak, birlikte daha güçlü ve kapsayıcı bir toplum oluşturmayı hedefliyoruz. Gelecekte, Karadeniz'in her köşesinde insanlar arasında anlayış, işbirliği ve dostluk bağlarını güçlendirerek, sürdürülebilir kalkınma ve barış dolu bir gelecek inşa etmek istiyoruz. Kültürel zenginliği koruyarak ve çeşitliliği kutlayarak, insanları bir araya getiren bir platform olmayı ve toplumları daha iyi bir gelecek için bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz."

yabancıların Türkiye'de Türk vatandaşların da Yabancı ülkelerde karşılıklı hak hukuklarımızı tanıtmak ve bilgilendirmek en önemli hedefimizdir.