ÖNEMLİ*: Sitede bulunan tüm materyaller ve içerikler demo amaçlı eklenmiştir.

HAKKIMIZDA

Uluslararası Platformda Karadeniz Ve Türk Kültürünü Tanıtarak, Toplumlaşma Ve Dayanışma Olguları İçerisinde, Sosyal Ve Kültürel Alanlarda Kaynaşmayı Sağlayarak Fahri Kültür Elçisi Olmaktır. Bu Süreç İçerisinde Yapılacak Projeler Ve Sosyal Kültürel Etkinliklerle Birlikte, Kişilerin Topluma Entegrasyonu Ve Adaptasyonu Sağlanacak Olup, Farklı Milletlerin Vatandaşlarına Hakları Ve Ülke Yasaları Hakkında Bilgilendirmeler Yapmaktır.

En Önemli Hedeflerimiz Yabancıların Türkiye'de Hak Hukuklarını Yasalar Çerçevesinde Tanıtmak, Türk Vatandaşlarının Da Yabancı Ülkelerdeki Haklarının Neler Olduğu Konusunda Bilgilendirmektir.

 

"Kardeşlik Dalgalarıyla, Karadeniz'den Dünyaya Yayılıyoruz!"

 

"Misyonumuz, Karadeniz Bölgesindeki Uluslararası Dayanışmayı Ve Toplumlaşmayı Destekleyerek, Kültürel Çeşitliliği Kucaklayan, Adil Ve Sürdürülebilir Bir Toplumun Oluşturulmasına Katkıda Bulunmaktır. Bireyler Arasında Köprüler Kurarak, Eğitim, Kültür, HÜKÜKİ  Ve Sosyal Projeler Aracılığıyla İnsanların Birbirini Anlaması Ve Desteklemesi İçin Çalışıyoruz."

Bu Bağlamada Kuruluşumuzun Başkanı Ve Saygı Değer Üyelerimizin Uluslararası Kamu, Özel Ve Hukuki Tecrübelerini Derneğimize Katarak  En Güvenilir Uluslararası Ağı Türkiye Ve Dünya Arasında Oluşturabilmekteyiz.