ÖNEMLİ*: Sitede bulunan tüm materyaller ve içerikler demo amaçlı eklenmiştir.

ULUSLARARASI  İŞLEMLER

ULUSLARARASI İŞLEMLER

Derneğimiz  Türkiye’de Ve Yurtdışında İkili Bağlantıları Eşliğinde   Uluslararası İşlemler Alanında Saygı Değer Birlik Üyelerimizin Tecrübesini Kullanarak  Yerli Ve Yabancı Müvekkillerini Temsili Etmektedir.

Ülkemizde   Yabancı Uyrukluların , Kendilerine Türkiye'deki İşlemlerinin Başlatılması Ve Yürütülmesi;  Bu İşlemlerinin Türk Ve/Veya Kendi Ülke Mevzuatlarına Uygunluğunu Sağlama İle  Türk Ve/Veya Yabancı Üyelerimizin , Uluslararası   Alanında Gereken Tecrübeleri Birleştirerek En Kolay Bilgilendirme Çözüm Yolunu İzlemekteyiz.

Bu Bağlamada Gerek Karadeniz  Bölgemizi Dünya Genelinde Tanıttırarak Yurtdışından Bölgemize Yatırımcıları Gönüllü Ve Doğru Yönlendirmelerimiz İle  Yönlendirmekteyiz  Ve İstihdam Ve Ailelerimizin Huzurunu Önceliğimiz Tutarak En Sağlam  Dayanışma Ve Toplumlaşma Ağını Türkiye’de Oluşturmaktayız.

Buna Ek En Önemli İlkelerimizden Uluslararası Ağımızı Geliştirerek Türkiye’ye Düzensiz Göçü Önlemek Ve Gereken Resmi Makamlarca Eğitimler Ve Bilgilendirmeler Düzenleyerek Düzensiz Göçün Mağduriyetlerini Ve Tehlikelerini Ve Yasallar Çerçevesinde Hükümleri İle İlgili Seminerler Düzenleyerek Gereken Bilgilendirmeleri Yapmaktır.